Wizards – FBC Kanonýři Kladno 9:5 (3:2; 3:1; 3:2)

Zápas začal rychle, hned v 6 vteřině skóroval kapitán týmu Bart Běhal. Kladno nezačalo podle očekávání napadáním, takže jsme se snažili co nejvíce držet míček na našich hokejkách. Podruhé jsme se prosadili v 6 minutě a za stavu 2:0 jsme se přestali plně soustředit a dovolili soupeři snížit. Třetinu jsme nakonec vyhráli 3:2. Začátek třetiny se nám opět povedl a v druhé minutě to bylo již 5:2. Kladno začalo napadat a my začali být nervózní v rozehrávce, ale dařilo se nám být pořád nebezpeční. Za stavu 6:3 jsme začali třetí třetinu a i přes stále aktivnější napadání soupeře jsme udrželi gólový odstup od soupeře a zápas dotáhli do konce.

Wizards – FBC Kralupy n. Vl. 9:1 (2:1; 3:0; 4:0)

Do zápasu jsme vstupovali s tím, že nechceme soupeře podcenit a začali jsme opatrně. Po 7mi minutách jsme se dostali do vedení 2:0 díky dvěma akcím Robina a Davida Boudy. Trocha nepozornosti umožnila soupeři v čase 14:36 korigovat. Je to škoda dostat gól takto na konci, kdy jsme mohli míček v klidu podržet. V druhé třetině jsem i přes občasné zmatky v rozehrávce navyšovali vedení až na stav 5:1. A ve třetí třetině i díky dvěma gólům v poslední minutě nakonec soupeře dorazili a vyhráli 9:1

Díky všem za soustředěnost ve většině času a za důležitých 6 bodů. Musím říct, že hra hlavně v prvním zápase byla na velmi dobré úrovni. Těším se na příště, kdy nás čekají další dva důležité zápasy (Vosy a Start).

Trenér: Martin Lazárek