Výsledky zápasů sezona 2015/2016

datum čas soutěž soupeř hala výsledek
6. 9. 2015 17:00 Pohár ČP Fbc Panthers SH Radlice 5:6p
26. 9. 2015 18:00 DIVIZE sk. B Fbš Bohemians B SH Kunratice 7:6pn
27. 9. 2015 16:00 DIVIZE sk. B FAT PIPE FLOORBAL CHODOV SH Kunratice 6:3
11.10.2015 16:00 DIVIZE sk. B TJ Sokol Královské Vinohrady SH Vinohrady

8:2
17.10.2015 18:00 DIVIZE sk. B SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov 9:3
18.10.2015 18:30 DIVIZE sk. B Fbk Olymp Praha SH Kunratice 5:4
31.10.2015 15:45 DIVIZE sk. B Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Kobylisy 7:8p
1.11.2015 18:00 DIVIZE sk. B SSK KSB Future Barrandov X3M Arena Barrandov 7:14
14.11.2015 19:00 DIVIZE sk. B Fbc Panthers B SH Kunratice 4:5
15.11.2015 16:00 DIVIZE sk. B FBC Kutná Hora SH Kunratice 7:5
28.11.2015 20:00 DIVIZE sk. B Athletics Praha SH Kunratice 9:4
29.11.2015 18:00 DIVIZE sk. B Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK SH Kunratice 10:5
12.12.2015 16:00 DIVIZE sk. B FbŠ Bohemians B Lyceum Drtinova 7:6
13.12.2015 14:00 DIVIZE sk. B FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Jižní Město 12:6
16.1.2016 17:30 DIVIZE sk. B SK Florbal Benešov SH Kunratice 7:5
17.1.2016 18:00 DIVIZE sk. B FbK Olymp Praha SH Kunratice 7:6pn
30.1.2016 20:00 DIVIZE sk. B TJ Sokol Královské Vinohrady B TJ Sokol Vinohrady 2:9
6.2.2016 19:00 DIVIZE sk. B Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Kunratice 3:5
7.2.2016 16:00 DIVIZE sk. B SSK KSB Future Barrandov SH Kunratice 6:4
20.2.2016 16:00 DIVIZE sk. B FbC Panthers Tj Radlice 3:15
21.2.2016 16:00 DIVIZE sk. B FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou 6:4
5.3.2016 18:00 DIVIZE sk. B Athletics Praha SH Čakovice 9:8
6.3.2016 17:00 DIVIZE sk. B Pionýr-PS Akademie Sportu-NBK Nová MSH Mladá Boleslav 6:11

 
 

Výsledky zápasů sezona 2016/2017

datum čas soutěž soupeř hala výsledek
4. 9. 2016 17:00 Pohár ČP HAGA PARDUBICE Orlovna Rty. v Podkrkonoší 9:5
10. 9. 2016 14:00 Pohár ČP Orel Rtyně v Podkrkonoší JABLOTRON Pardubice 2:5
24. 9. 2016 19:00 DIVIZE sk. B FBC Pitbulls Kolín Slav. hala Chlumec n. C. 7:6
25. 9. 2016 12:30 DIVIZE sk. B Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Benátky nad Jizerou 7:13
8. 10. 2016 18:45 DIVIZE sk. B FbŠ Bohemians B SH VŠE 9:8
9.10.2016 19:30 DIVIZE sk. B TJ Sokol Královské Vinohrady SH Kunratice

6:5
22.10.2016 15:45 DIVIZE sk. B SK Florbal Benešov TJ JM Chodov 7:3
23.10.2016 18:30 DIVIZE sk. B SSK KSB FUTURE BARRANDOV SH Kunratice 4:9
5.11.2016 17:00 DIVIZE sk. B FLORBALOVÁ AKADEMIE MB „A“ Nová MSH Mladá Boleslav 12:7
6.11.2016 17:00 DIVIZE sk. B FBC START98 B SH Kunratice 5:6pn
13.11.2016 17:45 DIVIZE sk. B FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Kunratice 15:9
26.11.2016 19:00 DIVIZE sk. B FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou 7:6p
27.11.2016 17:30 DIVIZE sk. B Athletics Praha SH Čakovice 10:6
10.12.2016 20:00 DIVIZE sk. B FBC Pitbulls Kolín SH Kunratice 7:6
11.12.2016 0:00 DIVIZE sk. B Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Kunratice 5:7
14.1.2017 17:00 DIVIZE sk. B FbŠ Bohemians B SH Děkanka 7:6p
15.1.2017 11:00 DIVIZE sk. B TJ Sokol Královské Vinohrady B TJ Sokol Vinohrady 3:15
5.2.2017 16:45 DIVIZE sk. B FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Jižní Město 12:9
11.2.2017 19:00 DIVIZE sk. B SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov 6:4
12.2.2017 16:30 DIVIZE sk. B SSK KSB Future Barrandov X3M Arena Barandov 6:5p
25.2.2017 20:00 DIVIZE sk. B Florbalová akademie MB „A“ ZŠ Kunratice 7:3
26.2.2017 18:45 DIVIZE sk. B FBC Start98 B ZŠ Kunratice 8:7p
11.3.2017 17:45 DIVIZE sk. B FBC Kutná Hora ZŠ Kunratice 8:9
12.3.2017 17:45 DIVIZE sk. B Athletics Praha ZŠ Kunratice 6:4
18.3.2017 18:00 1. Play – Up Florbal Teplice ZŠ Kunratice 6:3
19.3.2017 19:45 1. Play – Up Florbal Teplice Městská SH Teplice 5:7
21.3.2017 20:45 1. Play – Up Florbal Teplice ZŠ Kunratice 6:4
25.3.2017 18:45 2. Play – Up Fortel TJ Sokol Kobylisy Aréna Střešovice 8:11
26.3.2017 15:00 2. Play – Up Fortel TJ Sokol Kobylisy Aréna Střešovice 4:6
1.4.2017 16:45 2. Play – Up Fortel TJ Sokol Kobylisy Aréna Střešovice 4:6
8.4.2017 20:00 Baráž NFL FBC PANTHERS LIBEREC SH TU Liberec 4:9
9.4.2017 17:30 Baráž NFL FBC PANTHERS LIBEREC SH TU Liberec 12:11p
15.4.2017 20:30 Baráž NFL FBC PANTHERS LIBEREC Jedenáctka VS 8:5

 
 

Výsledky zápasů sezona 2017/2018

datum čas soutěž soupeř hala výsledek
17. 9. 2017 17:00 1. kolo NFL FbC Strakonice P.A. SH Strakonice 8:9
24. 9. 2017 17:45 2. kolo NFL TJ Turnov TJ JM CHodov 12:5
1.10. 2017 18:40 3. kolo NFL ASK Orka ČelákoviceSH Čakovice SH Čakovice 5:4p
8.10. 2017 18:50 4. kolo NFL FBC DDM Kati Kadaň A ZŠ Kunratice 3:7
14.10. 2017 20:30 5. kolo NFL FbC Plzeň MSH Plzeň (Lokomotiva) 11:9
21.10. 2017 17:45 6. kolo NFL TJ Sokol Jaroměř ZŠ Kunratice 6:4
28.10. 2017 17:00 7. kolo NFL FBC Štíři Č. Budějovice SH České Budějovice 8:6
5.11. 2017 18:40 8. kolo NFL TJ Sokol Mukařov ZŠ Kunratice 6:2
12.11. 2017 18:00 9. kolo NFL Fortel TJ Kobylisy SH TJ Kobylisy 13:7
18.11. 2017 19:45 10. kolo NFL Panthers Praha ZŠ Kunratice 2:6
26.11. 2017 18:45 11. kolo NFL T.B.C. Králův Dvůr ZŠ Kunratice 9:2
2.12. 2017 19:00 12. kolo NFL TJ Turnov SH TJ Turnov 9:2
9.12. 2017 19:45 13. kolo NFL ASK Orka Čelákovice ZŠ Kunratice 8:4
16.12. 2017 20:00 14. kolo NFL FBC DDM Kati Kadaň A SH Kadaň 8:6
7.1. 2018 20:15 15. kolo NFL FbC Plzeň ZŠ Kunratice 7:6
13.1. 2018 20:15 16. kolo NFL TJ Sokol Jaroměř ASVA Jaroměř 5:6p

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *