Rozpis tréninků pro sezónu 2016/2017

 

Přípravka a kroužky – ročníky 2008 a mladší

Přípravka ZŠ Hostýnská I.
úterý      15:30 – 16:30       ZŠ Hostýnská

Přípravka ZŠ Hostýnská II.

úterý 16:30 – 17:30 ZŠ Hostýnská

Přípravka ZŠ Dubeč I.
úterý      14:00 – 15:00       ZŠ Dubeč

Přípravka ZŠ Dubeč II.

úterý 15:00 – 16:00 ZŠ Dubeč

Přípravka ZŠ U Roháčových kasáren I 
čtvrtek     15:00 – 16:00      ZŠ U Roháčových kasáren

Přípravka ZŠ U Roháčových kasáren II 
čtvrtek     16:00 – 17:30      ZŠ U Roháčových kasáren

Přípravka ZŠ Petrovice 

úterý 17:00 – 19:00 ZŠ Petrovice

pátek     16:00 – 17:00      ZŠ Petrovice

Přípravka ZŠ Jandusů I.
pátek     15:30 – 16:30      ZŠ Bří Jandusů

Přípravka ZŠ Jandusů II.

pátek 16:30 – 17:30 ZŠ Bří Jandusů

Přípravka ZŠ U Obory I.
pátek     13:30 – 14:30      ZŠ U Obory

Přípravka ZŠ U Obory II.

pátek 14:30 – 15:30 ZŠ U Obory

 

Elévové – ročníky 2006 a 2007

Elévové Uhříněves
úterý        17:00 – 18:30      ZŠ Bří Jandusů
pátek       15:30 – 17:00      ZŠ U Obory

Elévové Strašnice  
středa      16:00 – 17:30      ZŠ Hostýnská
čtvrtek     17:30 – 19:00      ZŠ U Roháčových kasáren

 

Mladší žáci – ročníky 2004 a 2005

Ml. žáci Uhříněves 
pondělí     17:00 – 18:30     ZŠ Petrovice
úterý        17:00 – 18:30      ZŠ Bří Jandusů
pátek       15:30 – 17:00      ZŠ U Obory

Ml. žáci Strašnice 
pondělí     17:00 – 18:30      ZŠ Petrovice
středa      16:00 – 17:30      ZŠ Hostýnská
čtvrtek      17:30 – 19:00      ZŠ U Roháčových kasáren

 

Straší žáci – ročníky 2002 a 2003

pondělí    17:00 – 18:30      ZŠ Petrovice
úterý       18:00 – 19:30      ZŠ U Obory
čtvrtek     18:00 – 19:30      ZŠ U Obory

Mladší žákyně a elévky 2004 a mladší

Trenéři: Zuzana Panchártková, Jindřich Zoth

Ml. žákyně a elévky Uhříněves

pátek 14:30 – 15:30 ZŠ U Obory

Ml. žákyně a elévky Strašnice

 

pondělí 15:00 – 16:30 ZŠ U Roháčových kasáren

čtvrtek 17:00 – 18:30 ZŠ Olešská

Starší žákyně a dorostenky- ročníky 2000 až 2003

Trenér: Jindřich Zoth
pondělí    16:30 – 18:00      ZŠ U Roháčových kasáren
pátek     17:00 – 18:30      ZŠ U Obory

 

Dorostenci – ročníky 2000 a 2001

úterý       18:00 – 19:30      ZŠ U Obory

středa 18:30 – 20:00 ZŠ U Roháčových kasáren

čtvrtek     18:00 – 19:30      ZŠ U Obory

 

Junioři – ročníky 1998 a 1999

úterý      20:10 – 21:40      SH ZŠ Kunratice

středa 18:30 – 20:00  ZŠ U Roháčových kasáren

čtvrtek     19:30 – 21:30      ZŠ U Obory

 

Muži C – ročníky 1997 a starší

Trenér: Vítek Voltr

úterý      20:10 – 21:40      SH ZŠ Kunratice

středa 18:30 – 20:00  ZŠ U Roháčových kasáren

čtvrtek     18:30 – 20:00      ZŠ U Obory

 

Ženy – ročníky 1997 a starší

Trenéři: Karel Smutný, Michal Kuník
pondělí    19:00 – 20:30      ZŠ U Obory
středa     20:00 – 21:30      ZŠ U Obory

 

Muži A – ročníky 1997 a starší

Trenér: Roman Urbanec
úterý      20:10 – 21:40      SH ZŠ Kunratice

středa 18:30 – 20:00  ZŠ U Roháčových kasáren

čtvrtek     18:30 – 20:00      ZŠ U Obory