Výsledky zápasů

datum čas soutěž soupeř hala výsledek
4. 9. 2016 17:00 Pohár ČP HAGA PARDUBICE Orlovna Rty. v Podkrkonoší 9:5
10. 9. 2016 14:00 Pohár ČP Orel Rtyně v Podkrkonoší JABLOTRON Pardubice 2:5
24. 9. 2016 19:00 DIVIZE sk. B FBC Pitbulls Kolín Slav. hala Chlumec n. C. 7:6
25. 9. 2016 12:30 DIVIZE sk. B Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Benátky nad Jizerou 7:13
8. 10. 2016 18:45 DIVIZE sk. B FbŠ Bohemians B SH VŠE 9:8
9.10.2016 19:30 DIVIZE sk. B TJ Sokol Královské Vinohrady SH Kunratice

6:5
22.10.2016 15:45 DIVIZE sk. B SK Florbal Benešov TJ JM Chodov 7:3
23.10.2016 18:30 DIVIZE sk. B SSK KSB FUTURE BARRANDOV SH Kunratice 4:9
5.11.2016 17:00 DIVIZE sk. B FLORBALOVÁ AKADEMIE MB „A“ Nová MSH Mladá Boleslav 12:7
6.11.2016 17:00 DIVIZE sk. B FBC START98 B SH Kunratice 5:6pn
13.11.2016 17:45 DIVIZE sk. B FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Kunratice 15:9
26.11.2016 19:00 DIVIZE sk. B FBC Kutná Hora SH Zruč nad Sázavou 7:6p
27.11.2016 17:30 DIVIZE sk. B Athletics Praha SH Čakovice 10:6
10.12.2016 20:00 DIVIZE sk. B FBC Pitbulls Kolín SH Kunratice 7:6
11.12.2016 0:00 DIVIZE sk. B Fortel TJ Sokol Kobylisy SH Kunratice 5:7
14.1.2017 17:00 DIVIZE sk. B FbŠ Bohemians B SH Děkanka 7:6p
15.1.2017 11:00 DIVIZE sk. B TJ Sokol Královské Vinohrady B TJ Sokol Vinohrady 3:15
5.2.2017 16:45 DIVIZE sk. B FAT PIPE FLORBAL CHODOV B SH Jižní Město 12:9
11.2.2017 19:00 DIVIZE sk. B SK Florbal Benešov ZŠ Jiráskova Benešov 6:4
12.2.2017 16:30 DIVIZE sk. B SSK KSB Future Barrandov X3M Arena Barandov 6:5p
25.2.2017 20:00 DIVIZE sk. B Florbalová akademie MB „A“ ZŠ Kunratice 7:3
26.2.2017 18:45 DIVIZE sk. B FBC Start98 B ZŠ Kunratice 8:7p
11.3.2017 17:45 DIVIZE sk. B FBC Kutná Hora ZŠ Kunratice 8:9
12.3.2017 17:45 DIVIZE sk. B Athletics Praha ZŠ Kunratice 6:4
18.3.2017 18:00 1. Play – Up Florbal Teplice ZŠ Kunratice 6:3
19.3.2017 19:45 1. Play – Up Florbal Teplice Městská SH Teplice 5:7
21.3.2017 20:45 1. Play – Up Florbal Teplice ZŠ Kunratice 6:4
25.3.2017 18:45 2. Play – Up Fortel TJ Sokol Kobylisy Aréna Střešovice 8:11
26.3.2017 15:00 2. Play – Up Fortel TJ Sokol Kobylisy Aréna Střešovice 4:6
1.4.2017 16:45 2. Play – Up Fortel TJ Sokol Kobylisy Aréna Střešovice 4:6
8.4.2017 20:00 Baráž NFL FBC PANTHERS LIBEREC SH TU Liberec 4:9
9.4.2017 17:30 Baráž NFL FBC PANTHERS LIBEREC SH TU Liberec 12:11p
15.4.2017 20:30 Baráž NFL FBC PANTHERS LIBEREC Jedenáctka VS 8:5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *