Výborný výkon všech hráčů v poli a výborného Prokopa Kočaře v bráně v prvním zápase proti Říčanům, kde se klukům povedl během pár minut výborný obrat z 3:4 na konečných 6:4. se zdálo být krásným nakročením za bojem o postup do koše A. Následoval nečekaně snadný zápas s týmem Chodova po výsledku 14:1, kde stojí za zmínku fair-play Matěje Semeckého, který po „vstřelení branky“, která byla rozhodčím uznána, došel sám za sudím a opravil jeho nesprávný verdikt, jelikož z pohledu Matěje hrací míček nepřekročil brankovou čáru. Vzápětí ale vstřelil regulérní gól o kterém již nebylo sporu.

V boji o postup do nejvyššího koše proti týmu Olymp, který jsme na předchozím turnaji deklasovali v poměru 10:4, byl začátek utkání velice nervózní. Na klucích bylo vidět, že chtějí postoupit, ale soupeř měl v první polovině běžeckou převahu a ve většině soubojů byl dříve u balonku. Ještě půl minuty před koncem prvního poločasu ukazovala světelná tabule skóre 0:3, kluci ale dokázali snížit stav během pouhých 20 vteřin na rozdíl jediného gólu. Druhá polovina už byla mnohem vyhecovanějšího a pro oko diváka přinášela velice atraktivní podívanou. Soupeř ovšem opět odskočil na rozdíl tří branek. Hráči prokázali opět bojovnost a znovu snížili během krátké chvíle na rozdíl jediné branky. Poslední minutu po velikém tlaku našich mladých nadějí gól nepřišel a museli jsme překousnout hořkou porážku 5:6. Kluci ale nenechali svou kůži lacino a bojovali do poslední vteřiny, což zaslouží velikou pochvalu. Zápas od zápasu kluci rostou a to je velice pozitivní.