Wizards x TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY B 2:9

Mužský A – tým se v pozdních sobotních hodinách utkal s již tradičním soupeřem z Vinohrad. Soupeř nám měl po prvním vzájemném utkání co vracet, proto byl již od prvních minut aktivnější a naše okleštěná sestava měla hned od začátku velké problémy bránit nebezpečné akce soupeře. Pasivita všech našich hráčů a v poslední době již obvyklá neschopnost přechodu do útoku a kloudné rozehrávky měla za následek rychlé vedení soupeře 2:0, přičemž ve hře nás střídavě držel brankář a soupeřova nemohoucnost. První třetina nakonec po dalších šancích soupeře skončila za stavu 3:0, avšak vyložených šancí měl soupeř minimálně na trojnásobek branek. Před druhou třetinou jsme zarotovali se sestavou a hned po dvaceti vteřinách přišlo snížení na 3:1. Tím však naše stíhací jízda skončila a velmi dobře hrající soupeř rozjel na naší polovině svoji mašinu. Kreativní kombinační hra v pohybu, drzé kličky a potrestání téměř každé naší chyby přineslo hráčům z Vinohrad pohodlný náskok, který pak konstantním tempem navyšovali, přičemž naše bezzubé útoky skončily buď v rukách brankáře, nebo na hokejce prvního bránícího hráče. Závan naděje mohl přijít při naší přesilové hře, avšak naši střelci opravdu neměli den a místo vyrovnání brankového skóre jsme maximálně vyrovnali skóre v nastřelených tyčkách. Konečný výsledek se vzhledem k průběhu zápasu může zdát docela milosrdný.

Branky: Heller (Šrámek); Volr (Lazárek)

Sestava: Sestava: Vávra – Voltr, Zoth, Kasan, Šrámek, Lazárek , Heller, Černý, Smutný K., Slavíček, Krob

I přes prohru držíme v tabulce nadále druhé místo s tříbodovým náskokem na Future, se kterým se střetneme na domácí palubovce již tuto neděli. Odstup od vedoucích Panthers je již propastných 12 bodů, přičemž do konce sezony zbývá posledních 6 utkání.

Trenér: Jiří Šrámek