Ve třetím kole Divize B na nás čekal souboj se silným celkem z Vinohrad. Soupeř přijel do Kunratic v plné polní, ale Wizardi ukázali, že ze soupeře nebudou mít zbytečný respekt. Už od úvodních minut jsme se prezentovali aktivní obranou, která nepouštěla soupeře do šancí a naopak jsme sami podnikali nebezpečné protiútoky, které volaly po gólech. Šanci nám však dal soupeř sám, když po několika vyloučeních inkasoval dvakrát v přesilových hrách, kdy se nejprve trefil domácí kapitán Lazárek a po něm nová posila Štěpán Černý, který se uvedl opravdu ukázkovou bombou na přední. Druhou třetinu pak provázela vlna nepřesností na obou stranách, avšak góly nepadaly i díky dobrým výkonům obou brankářů. V půlce zápasu pak Wizardi přidali třetí kus zásluhou Šrámka, který využil laciné chyby celé hostující obrany. Vinohrady se ve hře 5 na 5 prosazovali jen těžko a domácí, hrající celý zápas na tři útoky, jim svou aktivní obranou zatápěli rychlými kontry, které ale nedokázali přesně zakončit. Soupeřse pak chytil první brankou v přesilové hře, kterou orámoval druhou třetinu. Nástup do třetí třetiny byl však v režii domácích borců, kteří dvěma rychlými zasáhy z hole juniora Petra Kroba odskočili na 5:1 a dali jasný směr zbytku utkání. Zmar hostů pak vyvrcholil pětiminutovým vyloučením po nešetrném sekání mimo hru, což vedlo k dalším dvěma brankám v hostující síti z hole Černého a Policara. Závěrečné minuty už byly na obou stranách ve znamení nepřesnotí a zbytečných faulů. Hosté využili další přesilovou hru, ale poslední slovo měl po krásném pasu Čechoviče agilní Smutný. Poklona patří taky Vávrysovi v brance, který opět předvedl dobrý výkon.

Wizards : SKV B 8:2 – Černý 2, Krob 2, Lazárek, Smutný, Policar, Šrámek

Zápas s SKV byl velice potěšující v tom ohledu, že jsme dokázali udržet koncentraci a aktivitu v obraně po celý zápas, i když jsme utkání hráli neustále na tři útoky. Body získané s tímto soupeřem mají velkou hodnotu, jelikož SKV patří rozhodně k soupeřům, kteří nedávají body zadarmo.